Tworzymy w zgodzie z naturą i szanujemy ład urbanistyczny

New Design – pędzimy ku przyszłości

36 lat doświadczeń na rynku

 

„Nieukształtowane otoczenie zacznie Cię samo kształtować”

Aldous Huxley

Zaryzykujemy stwierdzenie, że jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek nowy kierunek ekranów betonowych dostosowujący się do trendów urbanistycznych. Ich zadaniem jest nie tylko chronić przed hałasem, ale stać się integralną częścią przestrzeni! To rozwiązanie proponujemy odważnym, patrzącym w przyszłość i szukającym innowacyjnych rozwiązań dla swoich projektów klientom.

Katalog New Design Liadur stworzony jest według aktualnych trendów. Można w nim znaleźć wzornik do warstwy pochłaniającej i propozycje kolorystyczne dźwiękochłonnych ścian Liadur.

WZORNIK

1.FLORES

Kwiecisty motyw, idealnie pasujący na ekran akustyczny stawiany przy długich odcinakach tras. Wzór florystyczny działa kojąco na kierowców, zwłaszcza tych stojących w korku. Specjalna forma ściany betonowej pozwala z jednego wzoru zbudować różne jego kombinacje.

2. NAVIS

Wzór z elementami żaglówki/statku oraz fal to wspomnienie bezkresu oceanu i bryza nadmorskiego spokoju w nowoczesnej odsłonie. Idealnie sprawdzi się w przestrzeni miejskiej.

 

3.QUADRATA

Kubistyczny wzór, który świetnie wpasuje się w nowoczesne osiedla. Geometryczne kształty usytuowane w różnych miejscach ekranu akustycznego sprawiają wrażenie, iż przechodnie mogą poczuć się jak w światowej klasy galerii artystycznej.

4.GENUS

Klasyczny wzór pasujący praktycznie do każdego miejsca. Jego regularny kształt będzie doskonałym tłem w przestrzeni publicznej pobliżu przystanków, dworców lub lotnisk.

5.VITAE

Motyw, który można zaaplikować zarówno na ekrany akustyczne położone na terenach wielkich miast, gdyż nadadzą im nowoczesnego designu jak i również świetnie się sprawdzą na ekranach akustycznych znajdujących się przy lasach, ze względu na wzór przypominający strukturę drzewa.

6.BENE

Awangardowy model ekranu akustycznego, który wspaniale współgra jako element infrastruktury nowoczesnych korporacji.